Tatilalsana'dan Her Pazar Günü, Günübirlik Bursa, Cumalıkızık, İznik Turu 85 TL
85 TL

Tur Tarihleri:

Her Pazar Hareketle

Program:

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü
06:20 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
07:00 Kartal Köprüsü E-5
07:10 Çayırova Mc Donald's Önünden hareketle,
Araç içi ikramlarla Eskihisar'dan feribot ile Topçular'a geçerek İznik’e varıyoruz. Kenti tümüyle çevreleyen İznik surlarını gördükten sonra, Senatüs (Bizans Sarayı), Gymnasium, Ayasofya Kilise Camii, Koimesis Kilisesi, Yakup Çelebi Türbesi, Hagios Triphanos Kilisesi, İstanbul Kapısı, Hipoje ( yeraltı mezarı), Dört Tepeler Tümülüsü, İznik çinileri ile ünlü Yeşil Camii, Lefke Kapısı ve Eşref-i Rumi Camii gezilerimizi yapıyoruz. İznik’in meşhur Çini Atölyelerini ve Pişmaniye Atölyelerinde yapacağımız gezilerin ardından İznik’ten ayrılıp Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa’da ilk durağımız Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofyası Ulu Camii oluyor. Ulu Cami gezimizin ardından Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı) kısa bir mola verip öğle yemeğimizi almaya gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası tarihi dokusu çok iyi korunmuş ve Osmanlı erken döneminin kırsal sivil mimari özelliklerinin günümüze kadar ulaşmış olan, Cumalıkızık’a hareket ediyoruz. Sık sık tarihsel filmlere de mekân olan Cumalızık gezimizde; Moloz taş, ağaç ve kerpiçten yapılan Cumalıkızık evlerinin, daracık sokakları arasında rehberimiz eşliğinde yapacağımız, gezi esnasında, günümüzde Konuk Evi olan, eski Çoban Evini, köyün geçmişe ait eşyalarının sergilendiği Cumalıkızık Etnografya Müzesi’ni geziyoruz. Dileyen misafirlerimizin köy meydanında köylü hanımlardan yöresel ürünler satın alabilmeleri amacı ile serbest bir zaman veriyoruz. İstanbul’a doğru hareket edip 23:00 civarında İstanbul’da oluyoruz. Bir başka Atomtur - Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

Hareket Noktaları ve Saatler:

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü
06:20 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
07:00 Kartal Köprüsü E-5
07:10 Çayırova Mc Donald's Önünden hareketle,

Tatilalsana'dan Her Pazar Günü, Günübirlik Bursa, Cumalıkızık, İznik Turu 85 TL
85 TL

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

• Lüks Araçlarla Ulaşım,
• Araç İçi İkram (Meyvesuyu ,kek ),
• Tüm Çevre gezileri ve rehberlik hizmeti,

Tur Ücreti Dışındakiler:

• Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,

• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri...

• Öğle Yemeği.

Rezervasyon ve Ödeme Detayları:

  • Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.
  • Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
  • Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
  • Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  • Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

Ulaşım:

Ulaşım Aracı : Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Mercedes Travego, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

Tatilalsana'dan Her Pazar Günü, Günübirlik Bursa, Cumalıkızık, İznik Turu 85 TL
85 TL